8081 Färglitografier
Såld: 5.600 kr
Såldes den 12 februari 2024 -
4007 Färglitografier
Såld: 16.000 kr
Såldes den 26 augusti 2019 -
7138 Färglitografie..
Såld: 250 kr
Såldes den 27 maj 2019
7038 Färglitografier
3 st. Mårten Andersson, numrerade, oramade
Såld: 1.100 kr
Såldes den 1 februari 2010 -
8468 Färglitografier
4 st Mårten Andersson provtryck (2 st med dedikation)
Såld: 2.500 kr
Såldes den 11 maj 2009 -
5292 Färglitografier
Såld: 4.700 kr
Såldes den 10 maj 2004